Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalacia APC 420 SC v Debiane

Nic rozumne som nevygooglil a pri instalacia pbeagenta som narazil na zavislosti.
error: Failed dependencies:
/bin/sh is needed by pbeagent-7.0.5-108.i386
ld-linux.so.2 is needed by pbeagent-7.0.5-108.i386
libc.so.6 is needed by pbeagent-7.0.5-108.i386
libc.so.6(GLIBC_2.0) is needed by pbeagent-7.0.5-108.i386
libc.so.6(GLIBC_2.1) is needed by pbeagent-7.0.5-108.i386
libc.so.6(GLIBC_2.1.3) is needed by pbeagent-7.0.5-108.i386

Existuje nejaka rozumna cesta?

Je mozne ze po doplneni kniznic by ti to mohlo fungovat, nicmene PowerChute funguje len na tychto systemoch:
Nepodarilo sa mi ho nainstalovat napr. na Slaxe..

Operating System Requirements

- The PowerChute Business Edition Agent is compatible with
Red Hat Linux Professional 7.3, 8.0, 9.0; 7.3J, 8.0J, 9.0J
Red Hat Linux AS 2.1, 3.0; 2.1J, 3.0J
Red Hat Linux ES 2.1, 3.0; 2.1J, 3.0J
Red Hat Linux WS 3.0; 3.0J
Turbolinux Server 8.0; 8.0J; 10.0; 10.0J
SuSE Linux Professional 8.2, 9.0, 9.1 (not supported in Japan)
Miracle Linux 2.1J, 3.0J (only in Japan)
Novell NetWare 6.0, 6.5 (not supported in Japan)
Solaris 8, 9; 8J, 9J

- The PowerChute Business Edition Agent installs and requires Sun
Microsystems' JVM 1.4.2_06

To na akych systemoch urcite funguje som cital v textaku, ale mam skusenosti, ze softy pisane pre ina distra funguju aj inde. Bohuzial tento sa tvari, ze nie. S postupnym odstranovanim zavislosti mam zle skusenosti...odstranim 2 a pribudnu mi dalsie 3 a po chvilke ma to uz nebavi. To bol aj jedne z dovodov preco postupne migrujem zo Slacku na Debian.
Neexistuje nejake alternativa pre tieto UPSky?

Nepoznam, ale ked som googlil pred zadanim problemu vsimol som si, zeby to mohla byt potencionalna nahrada. Pisalo sa o nom nieco v suvislosti s ubuntu, co by mal byt teoreticky debian-based system. Radsej som sa vsak spytal tu predtym nez zacnem nad niecim badat.