Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Klávesnice

Podívejte se, co mi děl´á kl´ávesnice!
To jsem si ji jen dovolila kart´ářčkem vyřčistit, a ona se mi takto zlobí!
Tohle nejsou přčeklepy, tohle mi píše norm´álně, a furt mi vyskakuje N´ÁPOVĚDA FIREFOXU.
Je to nějakžý zkrat, způsobenžý vlhkžým kart´ářčkem, nebo kl´ávesnici můžýu rovnou vyhodit?
Fakt nejsem opil´á a píšu spr´ávn´á písmenka, a tohle mi to vyhazuje. /Ani vykřčiřčník užý nejde napsat. :-(:.(3-[

Chod si kupit novu klavesnicu a uz na nu potom nesahaj, lol :-) Mozes skusit to najprv len nechat vyschnut. Klavesnica sa neumyva vlhkym kartackem, ale napr. vatovym "kruzkom" trochu napustenym alkoholom (ale nie tak ze z toho bude kvapkat), alebo patricnymi utierkami (napusene metylom, etylom alebo isopropylom)

Tak bud sa to komplet porozobera a poriadne precisti napr. alkoholom, ale neviem ci to zvladnes a ci sa tvoja klavesnica vobec da tak rozobrat aby si sa dostala kam treba, jednoduchsie je novu klavesnicu a zapamataj si do konca zivota ze do ziadnej elektroniky sa neleze s vodou. "Elektronika" znamena vsetko z coho ide nejaky drat alebo co ma v sebe baterku.

U niektorych inych el.zariadeni by to mohlo mat aj omnoho horsie nasledky aj na okolie takze si to dobre zapamataj.