Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno MB Gigabyte GA-MA790FX DS5 a instalace zvuku.

Ahojky, tak jsem pořídil desku Gigabyte GA-MA790FX DS5 na stavbu svého nového PC. Instalace winXP šla dobře, ale mám problém nainstalovat zvuk. Má někdo nějakou praktickou zkušenost a radu na toto téma ?
Ne a ne tam dostat ovladače integrované zvukové karty.
Poradí někdo? Děkuju Milan

MM DEKUJUUUUUU
:-D:)):-D:)):-D
Super tahle verze ovladače mně nespadla jako ta, která byla přibalena na instalačním CD k desce. Na stránkách gigabyte jsem našel nějakou utilitku, která ukazuje spokojenost s nainstalovanymi ovladači. Tam to ukazuje ještě nějaké mouchy, ale správce zařízení už nic nehlásí a UŽ to makáááá ještě jednou díky za pomoc!!! :)