Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oddíl disku ve vistách

Ahoj. mám visty na celém disku (320GB). A chci si disk rozdělit na oddíl (80GB oddíl, kde budou ty visty a programy a hry, zbytek ostatní data) a četl jsem, že by to mělo ve vistách jít. Na disku mám jen OS, zatím ještě žádné programy a prý přes správu disku by to mělo jít rozdělit. Nějak změnšením disku nebo tak. Ví někdo jak na to nebo zkoušel to už? díky za radu.

do správce disků jsem se díval, prostě jsem jen chtěl vědět, jestli to už někdo zkoušel.. pokud tomu dobře rozumím, tak musím disku přidělit nepřidělené místo a z toho pak udělat oddíl? Takže zmenším disk C: na těch 80GB, tím mi vznikne nepřidělené místo nějakých 220GB a z toho už udělám oddíl, rozumím tomu takhle dobře? :-)