Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace Windows

Mám Windows XP. Ikonka mi při zapnutí sděluje "výstrahu zapezpečení systému Windows".V Centru zabezpečení je vypnuta automatická aktualizace. Nemohu ji ale žádným způsbem zapnout. Poradíte, prosím, jak na to? Děkuji.

Zkoušel jsem už téměř vše a hlásí mi to tuto chybu" V počítači LocalComputer nelze spustit službu Automatické aktualizace.
Chyba 1058:Zvolenou službu nelze spustit, protože není povolena, nebo s ní není spojeno žádné povolené zařízení.
Co s tím? Díky.

No asi neběží a hlásí mi to tuto chybu" V počítači LocalComputer nelze spustit službu Automatické aktualizace.
Chyba 1058:Zvolenou službu nelze spustit, protože není povolena, nebo s ní není spojeno žádné povolené zařízení.
Co s tím? Díky.