Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kam dát ikony?

Ahoj.
Stáhl sem si sadu ikon a ted přemejšlim kam je mám dát.
Je to sada asi 20 souborů ve formátu .ico
Nevíte pls do jaký složky je umístit?
A pokud možno i jak celou sadu aktivovat?
Jedná se o ikony na plochu jako jiný ikony, wmplayeru, firefoxu atd.
Předem díky.;-)

na ploše mám asi tři složky a chci aby byla u všech složek stejná ikona ale nemyslim jenom ty na ploše, myslim všechny složky na počítači aby měli stejnej obrázek. zástupcum už sem ikony přiřadil ale u složek jdou měnit ikony jen po jedný.
těma zástupcema myslim programy ty nemaj se složkama nic společnýho