Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s Grafickou kartou: nVIDIA GeForce FX 5500

Nedávno jsem si zakoupil graf. kartu nVidia Geforce FX 5500, aby mi zlepšila (už tak špatný) výkon mého počítače.Nevím jestli je to stářím graf. karty, ovladačem, nebo nečim jiným, ale začalo mi to "kazit" textury ve hrách.Během hraní mi textury přeblikávají do červena a takovéhle nesmysly.:-|
Prosím poraďte! (jestli máte s tímto zkušenosti)
:.(:.(:.(:.(:.(:.(

Obecně tento výrobce (PCchips, potažmo ECS) i typ desek (810) byl proslulý problémy. Každopádně zkuste sehnat ten BIOS a nebo alespoň poslední ovladače k čipsetu (SiS), zejména ovladač pro AGP. Ale i tak to nemusí vést k cíli. Čas a nervy nejvíce uštříte přechodem na jinou desku (myslím, že grafika bude jinde O.K.).