Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restart počítače

Prosím Vás,žádam o radu
Počítač se mi sám restartuje a když nabýha tak 4krát zapípa skřínový reprák a počítač zatuhne. Pípnutí je jedno dlouhe a 3 krátke.Počítač musím vypnout a znova zapnout.
Prosím Vás,poraďte co stým
Díky moc

vysavač se prý na vnitřek pc a ucpané chladiče používat nemá. tak aspoň koukni pod větrák procesoru, jak je na tom s prachem. a zkus vytáhnout ramku, vyfoukat prach z patic, vrátit.

ty "beep code" pro tvoji desku by někde mohly být, ale číňani nebývají nejsvědomitější v publikování všech informací.

taky můžeš najít a spustit nějaký test paměti (memtest86, goldmemory).

předpokládám že nemáš win98, tam to může být i vir v mbr.