Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pruzkumnik

Zdravim..
Prosim Vas,co mam zmenit,nebo kde,kdyz chci,aby mi pri vlozeni media-myslim USB klicu,MMC karty,apod neotevre pruzkumnika..Pruzkumnik se neotvira ani pri vlozeni CD-DVD do mechaniky..
Dekuju! OS je XP Home Edition.
P.S.: Prikaz gpedit.msc nefunguje-tenhle prikaz jde jen u XP PRO!

Aha, defaultne by sa to ale malo zobrazovat, takze ti to uz niekto vypol, rozchodis to az potom ked zistis kto a ako to vypol :))
Moze to byt vypnute v registroch ako som pisal, najst si aka tam ma byt default hodnota. Ak to nepomoze tak moze byt ze este niekde je zakazany autorun (v registroch hladaj autorun), alebo aj v tento pocitac CD mechanika - pravy klik - vlastnosti - karta autorun, tam to je podla obsahu (vol si rozne pripady z rolovacieho zoznamu) a vyber si prednastavenu akciu pre dany obsah CD/DVD.

P.S. ja osobne autorun povazujem za nebezpecnu zhovadilost, vo WinXP je to hrozne pomale (kym vyskoci to okno tak ja uz davno s tym mediom pracujem) a navyse siria sa tak virusy. Takze odporucam ti znova to zakazat :-) A pouzivaj TotalCommander potom nepotrebujes ziaden virus-spustac autorun.