Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátová klávesnice a myš

Ahojte, sháním nějakou bezdrátovou klávesnici a myš, buď nějaký set, nebo případně může být i zvlášť. Hodně píši a občas také hraju nějaké hry, takže bych chtěl aby bylo vše ergonomické a kvalitní a myš pokud možno trochu větší s několika tlačítky navíc. Opravdu nesnáším malé notebookové myši. Zatím se mi bohužel nedaří najít nic co by mi vyhovovalo, (všechny sety co jsem zatím našel mají malé myši). Nemáte prosím někdo nějaký typ? Cena tak do 1500,- ale může být i dražší, pokud to bude stát za to. Diky

Hezký den,
pokud koupíte značkovou sadu (Microsoft, Logitech ...), pak neprohloupíte. Musí vyhovovat vašim prackám. Já používám toto: https://www.pcdays.cz/2014/04/fujitsu-lx901/ (pravda hry nehraji, ale návrhy ikon apod. dělám).
Osobně mám smůlu na sety. Měl jsem jenom značkové a byly všechny měněné v záruce. Po záruce končili v odpadním hospodářství. I ten poslední (Fujitsu LX901) je již vyměněn v záruční době.