Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zpomalení internetu

Dobrý den mam problém se zpomalením internetu, mám router ve vedlejším pokoji a normálně jde nádherně ovšem když se někdo připojí z obýváku (na hranici dosahu) tak se extrémě zpomalí ale když je to např taky z mého pokoje tak je to ok, pomůže někdo?

když jsi vedle, tak se na ten svůj tajný router připojuj kabelem, jak už tu padlo.
v nastavení tajného routeru -> wireless: překontroluj nastavené normy (11g,n nebo tak něco)

inssider se spustit nepodařilo.
kontrola nastavení tajného routeru neproběhla (pevné nastavení security, pevná šířka pásma).
tajný router má štítek zespodu, jsou na něm písmenka s typem.

tak co s tím? dal bych si mrkev.

Naprosto souhlasím, nemusím mít poslední výstřelky, stejně routery po 2 letech měním z důvodu prevence chybovosti zdrojů a hlavně výkonostních parametrů Už se mi jich ve skříni válí 7. Tento typ má za tu cenu dobré paramtery a má i slušné hodnocení, droj se nijak nehřeje. Mám ho 3 měsíce a kabel jede download 95 kou a wifi download dle měření 45 kou a to je dost dobré pro normální využívání. Problém v nastavení nula a zatím žádné výpadky. Pokud vydrží opět dva roky - není co řešit.. ;-)