Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s W10

Dobrý den, dnes se mi po zapnutí počítače aktualizoval Windows. Vše jsem nechal tak dokončit. Po přihlášení se mi ukáže jen černá obrazovka a kurzor, ale podle správce vše jede. Programy se mi nezapnou a vše zapínám přes správce. Za každou radu budu rád.

- Prozačátek spustte consol CMD : WIN + R -> CMD a vložte příkaz :

 sfc /scannow

- V případě že nepomůže .

DISM /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth

(kontrola/oprava OS může a bude nějaku dobu trvat)