Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Modra obrazovka (asi BSOD)

Lidi ja vim ze uz sem se tolikrat ptal, nejdriv me to chytlo u NFS Carbon, pak Oblivion, a ted painkiller, hra kterou sem prosel na sestave kterou mam ted, akorat ze, sem tam mel gf fx5200 128mb a cele sem to prosel bez problemu! a ted na ati x850xt 256mb me to hodilo zase modrou obrazovku bez napisu, proste nic jen modro.Ptam se je to grafikou nebo pretaktovanym procesorem (amd athlon 2600+ barton z 1.92 ghz na 2.1 ghz)?

Hazi to jen v urcitych pasazich a mistech napr u nfs carbon jen v ukazkach a kdyz sem tu ukazku nechal v safe modu tak probehla v pohode.A treba u crysis bo cod4 mi to nikdy nehazi.

jej 2x sem to nechtel :-) ale to je jedno, jak sem si koupil tu grafku co mam tedm, pridelal sem k na predek bedny 80 fan a ten jeste snizil teplotu a pri pareni tam zas takovy vedro nebude a ta nova grafka by mela zrat o 45w min nez ta co mam coz je x850xt(s aktivnim chlazenim) a kupuju asus hd 3650 (s pasivnim chlazenim)