Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Málo místa v interním/externím uložišti

Zdravím. Pořídila jsem si nový mobil HUAWEI Y5 II, mám stažených pár aplikací, hudbu, obrázky. Žádnou větší aplikaci/hru už ale stáhnout nemohu, píše mi to, že mám málo místa a že je třeba tolik a tolik MB a ukáže mi to tabulku s aplikacemi, kterou bych mohla odinstalovat. Jak bych mohla místo v interním uložisti víc uvolnit? Mám nastaveno ukládání na SD kartu, všechny aplikace jsem je na ni přetáhla a pořád to hlásí málo místa. Celková velikost je 4,01 GB, plných mám 3,65 GB (nevím čím). Na SD kartě mám místa dost.

V Aplikacích se dá podívat,co je možné přesunout na SD. Ze systémových aplikací nic a velmi málo aplikací z Google Play se dá instalovat na SD. Karta je bohužel využitelná jen na mediální soubory. Zkuste founek vrátit a vzít něco s větším vnitřním úložištěm (32GB). Jinak vyšší verze Androidu SD karty podporují ještě méně. Mám G700,tak vím. Jinak,ten telefon s pár aplikacemi je velmi pomalý. (1GB RAM).