Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AP Edimax EW 7209 APg repeater

Mám AP Edimax EW 7209 APg,jelikož jsem lama,potřebuji pomoci s nastavením.Chci ho bezdrátově připojit k hlavnímu routeru a tím si pokrýt slepá místa wi-fi připojení.Nastavil jsem ho jako repeater,ale pořád se nedaří.....předem díky.

Mod repeater neodporucam kvoli poruchovosti a vypadkom spojenia. Okrem toho vela lacnych masiniek vie ist v mode repeater len oproti zariadeniu rovnakej znacky a niektore dokonca len oproti rovnakemu typu.
Pri dnesnych cenach apeciek to naozaj nema vyznam.

Budes sa divit, ale je to rada. Ak by sa ti podaril aj repeater rozchodit, "odmenou" ti bude nestabilne spojenie a vypadavajuci net.
Ono keby vies na akom principe ta wifina pracuje, pochopil by si, ze samotna myslienka repeatra je tak trochu proti logike. Pokial nema wifina 2 vysielacie moduly, nema repeater opodstatnenie.