Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém - jen tak při hraní her se mi freeznul obraz.

Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat... Zhruba měsíc mám pc nový a dnes se mi vyskytl problém. Jen tak při hraní her se mi freeznul obraz. Nejde nic dělat. Vůbec nic. Tak jsem ho restartoval a postupně se to ještě zhoršilo. Například neustál víc jak deset minut po bootu či po jakékoliv aktu aktualizaci včetně té od Windowsu se restartoval... Jsem už z toho celkem špatný. Virus nenalezen a teploty v pořádku. Nechal jsem pc odpočinout zhruba pět hodin a zapnul jsem Skype a volal jsem půl hodiny. Vše běželo v pořádku. Poté jsem tedy zkusil Wowko ještě k tomu starší datadisk. Jede plynule na nejvyšší kvalitu ale pár minutách znovu freeze... Nevíte čím by to mohlo být? přesny popis pc pošlu kdyžtak zítra. Díky za každou odpověď.

Změna předmětu, původně "Co se děje?" (Prasak)

Zkusil jsem a teď se nedostanu nikam krom BIOSu... Vše je zapojené dobře. Tedy zkusil jsem to čtyřikrát a až na po čtvrté jsem e dostal na plochu. Žádné součástky nejsou ani moc zaprášené. Po chvíli freeze, modrá obrazovka a začalo to něco vypisovat ale nestihl jsem přečíst dřív než se to restartlo

Stihl jsem to zachytit při normálním zapnutí, nikoliv nouzovém. V nouzovém režimu včetně bez sítě to vypadá že to hezky běží. Včera jak jsem již zmiňoval taky volal 30 minut na Skypu i s webkou a taky nic. Ale ono je to jak kdy prostě... Ale když zapnu jakoukoliv hru tak zhruba dvě minuty na to instantně počítač končí. Takže ano. Zda se že v nouzovém režimu to funguje.