Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafická karta

Dobrý den, chtěl bych si koupit novou grafickou kartu.

Cena : 5-7 tis

Sestavoval jsem PC asi 1,5 roku nazpět když vyšla 6 gen. procesoru. Upgradovat jsem ho celý až na zdroj, ktery jsem nechal že starého pc.

Momentálně mám za PC

CPU - i5 6400
MB - msi h170a ( taky jsi nejsem jistek, ale řekl bych že jo )
Disk - Seasonic destop 1tb , cruxial mx 150 ( tady jsi nejsem jistej) musel bych se podívat
Ram- cruxial 8gb ddr4
Zdroj - Seasonic ss 550 ht active PFC F3 :D ( tak zní celý název )
který jsem jako jediný neupgradoval a ma asi už 7 let. Kdy do teď jsem s ním fungoval. A na integrovanou grafiku hrál sem tam Wowko .
Mám tedy dvě otázky a to co ta grafiku a jestli to ten starší zdroj zvládne :)
Děkuji pěkně vsem.

Děkuji moc za odpověď , chci se ještě zeptat na pár otázek .

Nevíte kdy bude k mání ta RX 570 ? Koukal jsem se na alzu tak i CZC a ani jeden to neuvádí.

Dále pak, jestli lze nějak zjistit v jaké kondici je zdroj?
Pokud by už nebyl v nejlepší a rozhodl bych se pro novej , mohl by jste mi nějaký doporucit ?

Děkuji mockrát