Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zjistit heslo na Wifi

Zdravím
Chci se zeptat jak zjistím heslo k wifi ? máme v jednom bytě internet ale nikdo neví heslo na wifi a nemužu se dostat do routeru..zkoušel jsem Admin-Admin i dalsi ale někdo to změnil i po resetu routeru se tam nemužu dostat nějaká rada jak zjistím heslo na wifi když se připojím přes kabel? díky

- V případě že jste na tu Wifi připojen, se stačí podívat do podrobností, stiskněte WIN + R pro spuštění příkazového řádku a napište :

ncpa.cpl

[ximage251.png.pagespeed.gp+jp+jw+pj+ws+js+rj+rp+rw+ri+cp+md.ic.X22V5qWtt_.png]
1) Status
2) Podrobnosti
3) Heslo bude zakryto, stačí jen odrzikovat volbu maskovani a nasledovne se vam zobrazi vase heslo.
[ximage269.png.pagespeed.gp+jp+jw+pj+ws+js+rj+rp+rw+ri+cp+md.ic.HqOa_Fi8do.png]

- Nebo přes consoli CMD které v některých případech také PSW zobrazí :
Nechte si vypsat wifi profil, najdete zda-li je tam váš na ktery jste přípojen (v pripade že neznáte přesné jsméno)

netsh wlan show profile

- A následovně :

netsh wlan show profile Jméno_Vasi_Wifi

jsem k internetu připojen ale jen přes kabel k heslu jsem se ještě nedostal když se nedostanu do routeru.je tu router Cisco EPC3208 ktery nemá wifi a s něj vede kabel do routeru airlive WN-200R ktery wifi vysílá wifi vidím ale neznám heslo. už to tady takhle bylo zapojené.a potřebuji nějak tu wifi rozchodit ani majitelé ji neznají.