Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vymazani dat

Mà m problém s sestavenym pc má procesor asus.
Daroval mi ho kamos potrebuju vymazat vsechny data. Do nastaveni se nemuzu dostat.
Dase to nejak udelat?

Choď za kámošom a požiadaj ho aby sa prihlásil k svojmu kontu a požiadaj ho aby ti vytvoril NOVÉ konto pre teba.
Potom ho požiadaj, aby odstránil tie svoje kontá.
Potom ho požiadaj aby odstránil heslo k administrátorskému kontu.
A nakoniec ho požiadaj aby to tvoje (NOVÉ) konto nastavil ako primárne.