Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Clean Reinstal Windows, něco nepracuje jak má, ale co?

Ahoj,
Mám takový menší problém, po clean reinstal windows 10 a spuštění jakékoliv hry slyším zvuk, ale obraz se zasekne na prvním snímku co hra nabídne. Zvuk jede dál, v menu se pohybuji, ale obraz ne a ne naběhnout.
Napadlo mě samozřejmě hned překopat gpu (a nakonec i cpu a hdd) drivery, bohužel problém trvá.
Integrovanou grafickou kartu snad to moje cpu nemá, nezobrazuje se na Display Adapterech.
Došli mi nápady kam sáhnout, pokud někoho něco napadne, beru každou radu.
- dodám 2D hry běží, ale jsou locknuté na 40fps, bez vyjímky všechny.

Díky.

R9 280
I5 4460 4x 3.4Ghz
8Gb RAM

Tak odzkoušeno, opět nejnovější driver, odinstalace klasicky přes Crimson Radeon aby mi windows něco nepomíchal a odzkoušen i starší driver, v tomhle případě to byly 17.30 a 17.60, v biosu je nastaveno PCE>IGC, což předpokládám doufám správně je, že pc bude vždy hledat prvně tu mojí AMD kartu před integrovanou. Všechno bohužel stejné. Nějaké další nápady?

Ještě jednou ahoj, opět jsem se k tomu dneska dostal. Nainstaloval jsem Intel Chipset Driver Verze 10.1.1.38, moje základní deska je MSI B85-G43, tohle byl poslední dostupný ovladač na offiko stránkách MSI.
Ovladače karty jsem nechal projet softwarem od Radeonu (crimson), ten mi tam stáhl poslední dostupný, tudíž 17.30.1041
Problém bohužel přetrvává, ještě nějaký nápad? Přemýšlel jsem i jestli o opravdu nebude nějaká maličkost i mimo ovladače, HW problém snad ne, protože opravdu to začalo hned po clean reinstalu Win10
Ještě jednou díky za rady.