Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem cookie

při najetí na jakoukoliv stránku se mi dole na liště objeví upozornění na
COOKIE a musím vykřížkovat že rozumím.Strašně mně to otravuje.
Dříve to nebylo a bylo to jednodušší.
Nedalo by se s tím něco dělat ?
Děkuji za odpověd

Je to na rozkaz eu. Existují nějaké doplňky do prohlížečů, které by to měly odstraňovat, ale (vlastní zkušenost) fungují všelijak, čas od času jsme musel také klikat.

V nastavení prohlížeče se podívej, jestli nemáš nastaveno mazání cookoies po zavření prohlížeče. Změň to na "ponechat do konce platnosti" nebo tak nějak, třeba to pomůže.