Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungující myš

Zdravím. Mám myš Connect it CI-191. Do teď mi fungovala bez problé,u asi 2 roky a včera z ničeho nic se zasekla, a přestala reagovat. Když jí vypojím tak na pár okamžiků funguje a pak se zase zasekne. Svítí jen nereaguje. Myslel jsem si že je to stářím tak jsem si objednal novou (tu stejnou) a když jsem jí připojil tak stejný problém. Zkoušel jsem odinstalovat drivery a stále nic. Porty jsou v pohodě, protože jiné zařízení mi tam jde. Neví někdo co s tím? Díky

Neni to genericky ovladac (ten by fungoval) je to nejaka sracka a nedal sem informacie o ovladaci.
(ma tam este nejake dalsie 3 HID zarizeni a urcite sa mu to medzi sebou mlati. Nech to vsetko pozakazuje. Ovladac touchpadu moze robit tiez problem, ak to je NTB)
.. samozrejme ze si moze aj skusit nainstalit nejaky nativny ak ma, ale problem je skor bordel v nativnych driveroch.