Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NAS se nedostane na internet

Ahoj,
mám PC které má 2 x LAN. Jeden konektor mám v routeru a druhý konektor propojený s NAS-em.
Všechno funguje ale NAS se nedostane na internet, nemůže stahovat aktualizace.
Jde to nějak nastavit? Děkuji, V.

Díky, ale to je divný, 1gbit mám mít všude, router, switch PC, NAS. Oranžová svítí u PC ale ten byl kupovaný s tím, že jsou obě síťové karty 1gbit.

V manuálu se píše:
Intel® I210-AT, 1 x Gigabit řadič LAN
Intel® I218LM, 1 x Gigabit LAN, Dual interconnect between the Integrated Media Access Controller (MAC) and Physical Layer (PHY)

Nemůže to být vadným nebo nevhodným kabelem?