Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem novy win 10 hdd ssd

Nazdar chlapci, tak idem do noveho pc.davat win 10 cez usb , a.mam tam.dve disky. 1.stary hdd zo stareho pc.500gb kde je win 7
2. Uplne novy ssd 275gb

Tak vas chcem poprosiť o rady do ktoreho disku je lepsie dat win ? Co sa stane so starym hdd? Ako je to s driverama na win 10 on ich uz instaluje sam ?

Diky

Tak dal som windows do ssd a hdd som vybral preč. len jak som si vyberal kde windows nainstaluje tak som to tak chcel rozdelil že 36gb bude pre windows a zvyšok na subory tak som urobil nasledovne:
Disk 0 - nevyhradene miesto- klikol som novy , dal tam 36gb a použi
potom dalši disk nevyhradene miesto-klikol novy a nechal tam tie zvyšne gb.
potom som klikol na prvy disk a dal dalej a už tam instalovalo windows.
pridem do tento pc a mam tam len ten jeden 36gb disk, čo sa da s tým teraz robiť ?