Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto zasekavani windowsek

Dobry dem nainstalovam sem si do notebooku windows 8.1 pro instanaci a zistim sem že mně tam instalačka trvala přibližně okolo 1h už to bilo jaké divne toto když sem to instaloval minuje tam mně instalačka trvala okolo 30=38 nim tam sem se rozhodnul proskoumat hdd programem a nakonec sem zistil že hasdisk je v naprostem pořadku a pak začalo blbnout celi windows přestava odpovidat programi a prohližeč děla to přeba po 2min .

V notebooku sou ovladače šechni ve spravnem pořadi .
V notebooku nejsou na 100% žadne viri.
Doložim i oprasky.
disk zde https://www.itrenewdirect.com/product/HTS541612J9SA00.html

informace o disku v jakem je stavu zde http://jpeg.cz/images/2017/08/18/WQd8I.png
Mužete mně rict čim to je.

předen se omůlouvam za chyby v pravodipu děkuji

pomužete mně toto viřešit děkuji.

Zamykám: vyzerá to na trollovanie, tak pozor na ban. (los)

chceš vědět vice informace taky je dostaneš

jedna se o notebook HP pavilion g6-1080sa

Windows je Windows 8 64bit

všechny ovladače se nainstalovali automaticky stáhli aniž bych musel do něčeho zasahovat kromě jedné ovladače na grafiku tu sem mněl staženou už z minula takže sem ji něnom doinstalovat

ten disk sem dostal os známého který mně tvrdil že disk je v naprostém pořádku ten disk

Tak mně tet řekni proc mně teda trvala instalace systému 1h když sechni sistémy sou nainstalovane do 40min MAX

přetim mně instanace bežela takto 2-7-12-14-19-25-29-33-36-39-45.49-53-57-63-67-73-76.79-84-89-94-97-99-100%
a tet mně to dělalo toto 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-18-19-20% a dal tam mně pak řwkni kdeje ta chyba

to se ten disk chova jako by bil poškoženi ale on poškoženi neni

Pomoci programu HD tune sem teda chtěl udělat ten povrch disku ale vždicky mně to skolabovalo tam sem to nedělal ale
ti neco ukažu ctahnul sem ti programek Ashampoo HDD Control 2 když sem ho spustil a chtěl sem se podivat v jakem
je stavu ten disk tam bil disk na 99% ztravy co to ma jako znamenak to si ti diski budou dělat zemně strandu tet
ktérému mam tet věřit doložim obrázky.

co mam dělat dale aby se to nezasekavalo

http://jpeg.cz/images/2017/08/19/dYRXG.png

http://jpeg.cz/images/2017/08/19/dO1Lp.png