Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program na obnovu dat

Ahoj, neznáte někdo prosím nějaký dobrý program na obnovu dat? Zformátoval jsem starý HDD a dal tam nový systém a pak jsem si vzpoměl, že tam pravděpodobně byly nějaké Bitcoiny. Je nějaká šance na obnovu i v případě, že se do sektorů kde to bylo zapsaly nové data? Díky

pak jsem si vzpoměl, že tam pravděpodobně byly nějaké Bitcoiny

sice nikdo neví kde, ale pravděpodobně primitivně ve tvém profilu, nedejbože na uvolněném místě po smazání větších dat (filmu).
v tom případě se šance na obnovu po přepsání novým nenažraným systémem blíží nule.