Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook

Ahojky,je fajn, že na netu existuje počítačová poradna,třeba mi tu poradíte:)
V lednu jsem si koupila notebook,do včerejška šlapal jako hodinky,ale když jsem ho ráno zapla, tak se mi na obrazovce zobrazilo Acer a pak se sekl, ani nenaněhl do Biosu nic. Tak jsem ho vypla a pořád nic, vždycky se sekne a pak už nic. Přitom ho normálně vypínám, mám antivirák, takže fakt nevím, co s tím může být.Mám ho ještě v záruce, jenže se mi nechce čekat měsíc, než mi ho opraví a vrátí

Všechno mám odpojeno.Tak jasně, že ho půjdu reklamovat, já jenom jestli to nejde nějak rychleji opravit, mě se měsíc čekat nechce, ale koukat na Logo Acer taky ne:)S tím Biosem-nejde se tam nějak dostat i když je to seklý?nebo se to musí načíst samo?

Ak sa to sekne este predtym, ako by ponukol moznost vstupit do BIOSu, tak sa don nedostanete. Mozete vsak skusit hned po starte stlacat klavesu, ktorou sa don mate dostat, co ak budete mat stastie.

Neviem vsak, na co vam bude dobre vstupovat do BIOSu, ak ste v nom nic nemenila...

3 chyby: jednak kriplmarket electroworld, pak značka acer, a nakonec v případě nutnosti jejich vyhlášený servis.

polistuj návodem a podívej se jak se z toho vydělává baterka. zkus ji nechat pár hodin vytaženou, krám bez ní nezapínej! po vrácení zkus jestli se cmoska nesmazala a bios nedostal trochu rozum.

zatím vytáhni z toho krámu disk a nech si u někoho vyčíst všechny tvoje data, a fouknout na flashku/cd ...
disk vrať a krám zanes do servisu.

edit: sorry, cosi jsem hledal, a nevšiml jsem si že se montuju do o 4 stránky starších příspěvků.