Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 7 ovladače nejsou potřeba ?

Zdravím,

Po nějaké době jsem si přeinstaloval notebook"opět win 7" a když jsem poté chtěl začít instalovat ovladače,koukl jsem do správce zařízení a všechny zařízení již měli nainstalované ovladače a pracují správně...kouknul jsem vlastně do správce zařízení poněvadž jsem měl hned po instalaci plné rozlišení monitoru,což jsem dříve po čisté instalaci neměl.Je tedy ještě nutné nějaký ten driver nainstalovat? Nainstaloval jsem tedy jen ovladač chipsetu.

Díky za poznatky.

Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
koukl jsem do správce zařízení a všechny zařízení již měli nainstalované ovladače a pracují správně…
lední brtník 18.08.2017 21:56
lední brtník
Existuje pro většinu uživatelů jakási hranice. Pokud má nainstalovány všechny ovladače,nevyskytují s… nový
kozakl 19.08.2017 06:41
kozakl
Je pravda, že mnohým uživatelům stačí ovladače (tzv. generické), které Microsoft nacpal do počítače… poslední
Zlý muž 19.08.2017 07:28
Zlý muž

koukl jsem do správce zařízení a všechny zařízení již měli nainstalované ovladače a pracují správně

jde o jednu z nejvtipnějších a nejneznalejších hlášek windows. když tomu věříš a spoléháš na to, pak se s tím smiř a do ničeho nedrbej, to není pro tebe.

Existuje pro většinu uživatelů jakási hranice. Pokud má nainstalovány všechny ovladače,nevyskytují se žádné žluté vykřičníky,či žluté trojúhelníky,tak bych tazatele netlačil k nějaké vývojářské nebo maturitní práce na téma - studuj a hledej ovladače,bude líp. Nechat jak to je a neblbnout.

Je pravda, že mnohým uživatelům stačí ovladače (tzv. generické), které Microsoft nacpal do počítače po instalaci. Oni se snaží ulehčit lidem instalaci systému tak, aby počítač po instalaci naběhl... Individuální instalace ovladačů je "maturitní práce" pro poučené a znalé.
To neplatí u některých grafických karet, kde generické ovladače mají velmi omezené možnosti nastavení. Ale i s tím se dá žít.
Podobná situace může nastat i u ostatních periferií.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru