Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 s ssd dlouhé bootování

Potřebuji poradit po přeinstalaci win 7 na win 10 pc bootuje hrozně dlouho na chvíli se zobrazí win 10 logo a potom jenom černá obrazovka. zkoušel jsem přeinstalaci zpět na win 7 tam problém nemám. Poté jsem zase přeinstaloval na win 10 a problém přetrvává. Prosím o rady.
Předem děkuji za odpovědi.

- Aktivujte v BIOS funkci Fast Boot
(Instalaci na SSD u Windows 10 bych doporucil na disk s partition GPT :i:).

- K te černé obrazovce, nepřehazoval jste video výstup ?
- Jestli nic situaci nezmění, určitĕ bych zkusil obnovení nastavení BIOSu "Reset Default"