Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Wifi router nereaguje

Dobrý den..
Chtěl bych poprosit o menší pomoc :/
Když zapnu můj router.. připojím se k wifi.. a následně zapnu administraci (192.168.1.1) Nereaguje..
Administrace se načte.. (ale chybí text v nadpisech) ale jakýkoli příkaz typu změny SSID, hesla a dalšího nastavení nelze provést.. (Nic se nestane ať klikám jak chci)
Jedná se o router Netis WF2419. A pokročilá administrace se vůbec nenačte..
Resetování do továrního nastavení nepomáhá.. Není to ojedinělý případ.. je to druhý modem se kterým mám tento problém..
Prosím o pomoc :(
A taky mám otázku zda by nešlo nahrát nějaký nový OS do routeru?

Vymazané nevhodné odpovede. Píšte prosím k téme. (los)

Ak chybaju nejake policka v administracii, treba vypnut niektore doplnky v prehliadaci a zapnut javaskript. Toto robi vacsinou nejaky bloker skriptov ako napriklad 'NoScript" a podobne. Pre istotu je to dobre vyskusat aj s inym web browserom.