Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s inštaláciou

Dobrý deň, pri inštalácii hry Planet coaster mi hneď po zvolení cesty kam to má nainštalovať vybehne Eror : setup was unable to create the directory "Z: Profram Files (x86)" Eror3 : systém nemôže nájsť zadanú cestu.

Vôbec tomu nechápem kedže som zvolil cestu C:\Program Files\Planet Coaster.. Viď príloha .... a disk Z ani nemám

zrejme má programová zložka obmedzené prístupové práva, tak chce SW vytvoriť (moutnúť) disk na oddiele Z:\

Pracuj pod administraators alebo povoľ novej zložke veškeré prístupové práva.

http://leteckaposta.cz/644347461

nainštaluj súbor *.reg, klik myšou pridať do Registrov, budeš mať v kontextovom menu voľby myšou ponuku ak klikneš na zložku - prevziať vlastníctvo.