Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem subwoofer pouští basy pouze do středového repráčku

Ahoj,prosím o radu. mám domácí kino SONY DAV S400 a problém je v tom že nejlepší zvuk+basy má středový repráček. Z celkově 6 repráčků hraje nejlíp středový (+subwoofer).

Tím chci říct že subwoofer pouští basy pouze do středového repráčku,ale neměli by všechny repráčky mít takový zvuk?

tudíž kde může být chyba?

Ahoj,vše mám zapojené správně. Basy vychází ze subwooferu+středového reproduktoru,ale ostatní repráčky hrají jako kdyby subwoofer nebyl vůbec připojený.

A tím pádem si myslím že je něco špatně. Basy by mněly vycházet ze všech repráčků,ne?

Pokud se mýlím tak se omlouvám.