Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD ze stolního PC do notebooku

Zdravim,
koupil jsem notebook a potreboval bych k němu připojit disk ze stolního počítače, tak aby z něj bylo možné bootovat a normálně ho používat. Je to Sata disk a možnost kam zapojit je asi jen USB 2 a FireWire. Otázkou je, co musím koupit, aby sem ho dokazal propojit (kabel mezi disk a PC?) a jestli přenosová rychlost USB2/FireWire je dostatečná pro utáhnutí a používání systému?

Mno na notebooku jsou Visty a na tom HDD uz jsou nainstalovany XPcka, na ktery bych se chtel bootovat... myslim ze primo s bootovanim nebude problem - je to jen o nastaveni v biosu, z kteryho zdroje mam bootovat (z USB to mam vyzkouseny, nevim jak u Firewire) -ale bojim se že přenosova rychlost bude tak nízká, že to bude nepoužitelný...