Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání nabíječky

Dobrý den, mám 8 let starý notebook Acer. Baterka je cca 4 měsíce stará. Pokud je notebook vypnutý tak nabíjí bez problému, ale když notebook zapnu tak se vypne a nenabíjí. Vždy musím vyndat nabíječku ze zásuvky (ale nabíjí se cca 2 minut, popřípadě se hned vypne). Může to být způsobeno přehříváním?

Tri možnosti problému:
1) Slabý nabíjací adaptér (nabíjačka);
2) Chybný nabíjací adaptér (nabíjačka);
3) Chybný napäťový modul v NB.

Poznámka: zmienka o prehrievaní (neviem aké je veľké) - navodzuje problém 1).