Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkční telefon

Včera mě na dešti trochu zmokl telefon a nejde zapnout. potřeboval bych ale z toho telefonu dostat kontakty. Dal jsem sim kartu do druhého telefonu ale kontakty se mě nenačetli. Ale přitom některé jsem měl uložené přímo na sim kartě. nevíte jak dostanu kontakty z toho telefonu?

Na SIMce by problém být neměl. Kontakty z paměti telefonu (pokud je v pérdeli HW) nedostaneš. Zkus nechat krám vyschnout, vložit SIM, zapnout, kontakty z paměti nasypat do SIM. Netuším, jestli půjde synchronizace kontaktů s PC bez vložené SIM - je třeba vyzkoušet.