Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Síť Vkontakte a viry

Chci se zeptat, jak je na tom ruská sociální síť Vkontakte s viry? Mám na pc win Vista a tak jsem v tomhle ohledu opatrnější. Jsou tyto stránky podobně bezpečné jako Facebook?

rusko je odpovědné za 30% kriminální aktivity na internetu.
jen úplný imbecil by se chtěl logovat do sítě, kterou právě násilně přebírá putinův pohůnek z fsb.
kontrolní otázka: že na internet lozíš jako správce? takže imbecil.

na druhou stranu - být totálním imbecilem je tvé nezadatelné právo, to ti nikdo nemůže vzít.

Mat vistu moze byt aj bezpecnejsie jak mat nejaky novsi emental.
Riziko zavisi ale skor od tvojho prehliadaca, a ne az tak od windows. A od toho ze co spustas resp. co si stiahol a klikal po tom. Radsej by som tam neliezol s IE (kvoli activex), ale ci je nejaky chrome lepsi tazko povedat. Ja pouzivam na vsetko FF s povypinanymi pluginmi, a dufam ze to neprogramovali imbecili.