Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kernel power chyba - restartování pc

Zdravím, nedávno se mi začal z ničeho nic restartovávat windows. Někdy se restartoval a fungoval dál, někdy se ocitl ve smyčce že se furt restartoval a nedostal se ani za windows logo. Většinou se to stávalo když jsem hrál hry nebo něco podobného. V počítači mám všechno nové, až na HDD a asi 4 roky starý seasonic ss500w et f3. V eventvieweru mi to vždycky ukáže chybu Kernel Power 41, ulohy 63. Myslel jsem si že to bude zdrojem, jelikož disky šli furt vidět. Koupil jsem nový, zapnu, vše funguje ale najednou po 2 dnech se to stalo zase se stejnou chybou v eventvieweru. S tím že se mi PC hned načetlo do biosu a nemohlo se dostat dál. Po chvilce ale PC zase zapnout šlo. Je to takové nárazové. Tak už zbývá nejspíš ten HDD, ale chtěl bych si to tady nějak ověřit, jestli byste mi pomohli, například skrz nějaký log. CD mechaniku taky PC nerozezná, je už stará, ale to asi nebude způsobovat restart PC ne?

Ještě dodám že v HD Tune mi to našlo jeden poškozený blok.

Deska Asrock Z97 Pro 4
CPU Intel core I5 4690k
GPU GTX 970 4gb
Zdroj seasonic ss500w et f3 (nově kupovaný seasonic S12II 620w)
Windows 7 Home Premium
8Gb RAM

Podrobnosti k chybě:

- <Event xmlns="http://schemas.microsoft.com/win/2004/08/events/event">
- <System>
<Provider Name="Microsoft-Windows-Kernel-Power" Guid="{331C3B3A-2005-44C2-AC5E-77220C37D6B4}" />
<EventID>41</EventID>
<Version>2</Version>
<Level>1</Level>
<Task>63</Task>
<Opcode>0</Opcode>
<Keywords>0x8000000000000002</Keywords>
<TimeCreated SystemTime="2017-08-20T09:56:58.045824000Z" />
<EventRecordID>33885</EventRecordID>
<Correlation />
<Execution ProcessID="4" ThreadID="8" />
<Channel>System</Channel>
<Computer>matmik-PC</Computer>
<Security UserID="S-1-5-18" />
</System>
- <EventData>
<Data Name="BugcheckCode">0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter1">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter2">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter3">0x0</Data>
<Data Name="BugcheckParameter4">0x0</Data>
<Data Name="SleepInProgress">false</Data>
<Data Name="PowerButtonTimestamp">0</Data>
</EventData>
</Event>

Kernal power 41 je len oznam o tom ze sa PC vyplo, inymi slovami ze je hardware naprd, a windows s tym nic nema.
(.. nemus to byt diskom, moze to byt nahovno cokolvek, daj najprv do biosu defaults, a nesnaz sa nic taktovat. A zdroj mas dufam nejaky normalny, aha uz vidim mas ok ale skus oba)