Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto OT: Titanic1912 žije :-/ (modří vědí ;-) )

Tak mi napsal, tudíž se musím podělit…

Já vím že si mně ti naposledy zablokoval účet na poradne.net mněl sem odklad od adminu že sto udělal ty.

Já vám slibuji že už budu hodni odblokujte mně prosím prosím prosím prosím pokut budu znova dělat problémy tam mne klidně znova bloknite

titanic1912 na IP adresa je 90.177-195-141 děkuj

prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím prosím

Takže jsem mu odpověděl (snad to pochopí)

Ahoj Chlape,

já tě nezablokoval, jen jsem si povzdechnul směrem k adminům, protože Tvoje příspěvky se opravdu nedaly číst. Jenomže jak tak koukám, dokud nezapracuješ na pravopisu, tak ještě dlouho nebudeš oblíbený, a zřejmě ani příliš brzy odblokovaný. Nezlob se, ale i přes veškeré nedostatky ve vyjadřování, které jsou na Poradně k vidění, jsi Ty tou nejvíce vystupující entitou (hrubku občas udělá každý, ale programově se vyjadřovat písemně na úrovni tříletého dítěte - to se fakt nedá dlouho vydržet).
Nicméně k věci - já nejsem admin, tudíž Tě neodblokuji, musíš se obrátit na někoho z adminů Poradny.

K.

Má to pokračování:

Re: poradna.net odblokovani účtu
takže sto byl nakonec ti který si mně šel udat adminům aby mně zablokovali účet když ti šlo toto tam to uděláš obraceně nějak mně nech odblokovat máš nato do čtvrtka

pokut zjistím že v patek nejsem odblokováni udělám toto

nechám si zrušit účet
a na trvalo zapomenu že jaka poradna.net existuje

informace o mému účtu sem ti už poslal

ad-mini semnou nekomunikujou

Jen nějak nepobírám do hlavy, kde přišel na tu myšlenku, že za to mohu já :-D
A admini - koukejte se přiznat, kdo z Vás tak pečlivě a bryskně poslouchá moje příkazy? :-D

Švejk, „že je to hotovej nezmar, jako nějakej Boušek z Libně. Vosumnáctkrát za večer ho vyhodili od ,Exnerů’, a vždycky se jim tam vrátil, že tam zapomněl fajfku. Lez jim tam voknem, dveřma, z kuchyně, přes zeď do lokálu, přes sklep do výčepu a byl by se spustil snad komínem, kdyby ho byli hasiči nesundali se střechy. Takovej byl vytrvalej, že by se moh stát ministrem nebo poslancem. Udělali pro něj, co mohli.“