Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Interní USB 3.0 kabel

Zdravím. Měl bych dotaz zda se dá sehnat kabel USB 3.0 nebo nějaká redukce co by měla zahnutý konec do L. Mám totiž problém že kabel od předního USb co vede do desky má konec poměrně velký a dlouhý konektor, což trochu překáží při organizaci kabelů. Hned pod deskou je sice díra na vedení kabelů, ale kabel se nedá hned ohnout směrem dolů. Tudíž se tam tvoří oko. Je to sice pouze estetická věc, ale když už stavím počíač s bočnicí s tempered gflass tak bych chtěl mít co nejůhlednějí vedení kabeláže. Zkoušel jsem na netu najít ale povetšinou pořád ty samé. A nejsem tak zkušený abych si třeba udělal vlastní kabel:-D

Jo jo chápu že pro vetšinu lidí je RGB a custom sleeved kabely průhlená bočnice a podobný koniny naprostá zbytečnost a vyhazování peněz. Ale popravdě zas ten pocit když si člověk sám postaví počítač a opravdu si vyhraje s estetickou stránkou věci. A pak přijede třeba na Lan párty a ostatní chodí a okukujou jak tvůj PC vypadá je taky příjemný :D