Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem FB porucha?

Na fb se mi od středy zobrazuje po přihlášení na hlavní stránce jen pár příspěvků od přátel ,doposud to bylo od všech spřátelených stráneka přátel ( něco se zobrazuje i v :kanál stránek.) je to chyba nebo to lze nastavit

Má mi to zobrazit vše na hlavní stránce (stránky o elektronice atd.) /bez přihlášení to nezobrazí vše/
dole mi to píše pokud chcete zobrazit více příspěvků přidejte si přátele -TO nepotřebuji stačí mi příbuzní a stránky se zájmama ,
ale možná to souvisí

vždy my to zobrazilo veškeré nové příspěvky stránek a přátel na hlavní stránce teď je skoroprázdná

Mne to zobrazuje normalne od priatelov, stranky se zajmama neviem co je.
Skus preistotu aj iny prehliadac a ak mas antivir tak vypnut alebo z ineho PC a z ineho pripojenia. Ale mozu tam mat chybu, FB fungoval nahodne vzdy. Potom proste chod na ine stranky, nechapem naco na stranky se zajmama potrebujes nejaky dementny facebook, stranky se zajmama su pre mna www. nejake stranky . neco

A to si myslíš, že Ti FB podpora odpoví do dvou dnů? :D :D :D Nebuď naivní..
Já s nima už měsíc řeším to, že nově založený účet se mi automaticky zablokuje a pro odblokování po mně chtějí fotku. Poprvé mi byl účet po odeslání fotky odblokován.. Vydrželo to hodinu a zase blok.. To už chtěli zase fotku a posléze i fotku občanky.. Svině..