Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestaveni pc

Dobry den byl by tady nekdo ochotny mi poskladat pc do 20000kc s OS. Bez graficke karty grafickou kartu mam zatim starsi GIGABYTE Radeon RX 550, 2GB GDDR5

Hele když ti kamarád říká, že intel je lepší tak by jsi ho měl poslechnout. Já taky svého kamaráda vždy poslechl. Poprvé když jsme byli menší smradi a narval mi notebookovou ramku do pc, to byla docela drahá sranda. Ale on za to nemohl, doporučil mu to jeho kámoš.