Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátový přenos

Dobrý den,

mám 4 aktivní reproboxy, které mají kromě analogového vstupu také celkem kvalitní DAC se vstupy USB, S/PDIF a na plošňáku možnost připojení I2S. Rád bych všechny čtyři reproboxy krmil z jednoho počítače a to bezdrátově. Audiotechnikou se zabývám na DIY úrovni, ale problematika bezdrátového přenosu dat je mi poněkud vzdálená, nikdy jsem se tím nezabýval. Proto potřebuji poradit.
Celá sestava by měla být přenosná, proto bych uvítal větší dosah než u pokojových zařízení.

Poradí mi někdo?

To si si zobral celkom velke susto, uz len preto lebo neviem jak chces podomacky rozdelit jeden SPDIF zo zvukovky na 4 streamy. Take veci vyzaduju dost znacne expertne znalosti v programovani uC a slusne HW vyvojove prostriedky a kopec casu (kludne aj tisice hodin). Hotove riesenie tak jak to chces (cosi zabastlit kamsi) asi IMHO moc neni, ked tak je to ako komplet uz od vyrobcu vyvinute vcetne repro aj vsetkeho tak aby to vsetko bolo kompatibilne

Pekny obrazok, ale aby to aj fungovalo je potrebne nieco, co ma vyrovnavaciu pamat, inak to bude skripat, praskat a tak podobne. Asi ako hodne poskrabane CD. Neda sa pouzit len obycajny prenos dat cez nejaky rf modul. V podstate je potrebny pocitac, alebo specializovany modul.