Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přesun hudby do iPhonu

Dobrý den,
nedávno jsem si zakoupil iPhone SE. Před tím jsem měl Lenovo A5000. Chtěl jsem z něj přetáhnout fotky a hudbu, (SD kartu do notebooku a z NB do iPhonu) ale vždy, když jsem se o to pokoušel objevilo se mi dialogové okno ,,Položky nelze kopírovat: zařízení bylo odpojeno, nebo přestalo komunikovat".
Co s tím a kde je problém?

Děkuji
davoule

Podobně se mi choval iPad, když jsem z něj chtěl zkopírovat fotky do PC. Vždy po nějaké době (minuta, někdy míň, někdy víc) se spojení přerušilo. Jelikož to byla jednorázová záležitost, tak jsem to vyřešil tak, že jsem fotky vykopíroval po částech, musel jsem dohledat, kde to skončilo a vybral jsem další část fotek. Opruz, ale si to bude nějaký záměrný kurvítko Apple. Zkus výše zmíněný iTunes.