Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade nebo nový?

Ahoj, v počítačích se nijak zvlášť nevyznám, a chtěl bych poradit. Mám starší počítač, který mi až do teď na starší hry stačil, ale chtěl bych si zahrát už něco novějšího, tak jestli má cenu tenhle nějak oživit nebo koupit rovnou nový? Parametry Pentium Dual core E5300 2.6GHz, 2GB Ram, Ati Radeon HD5700. Popřípadě jaký je váš názor na https://www.czc.cz/hal3000-iem-certified-pc-mega-gamer-by-msi-cerna_2/209907/produkt? Za tu cenu s těmi komponenty a tříletou zárukou mi to přijde jako dobrá volba. Díky moc za rady.

Starý PC už nemá smysl vylepšovat.
Tem HAL není úplně špatný (jejich návrháři dělají v poslední době velmi dobrou práci, ale vyvážení CPU vs. GPU není úplně optimální), ale sestava od M-Pola co ti odlinkoval Karel je ještě (daleko) lepší, jak co se týká výkonu CPU, tak GPU.