Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ACR Huawei P9 lite issue

Mam problem s sw ACR a to je jeho vypinanie.
ACR bezi na pozadi a nahrava hovory, ale vzdy po par minutach si vsimnem, ze sw prestane bezat...zmizne ikona zhora a ked mi niekto potom zavola hovor nahraty nie je.
Zatial som nevypozoroval kedy a preco spadne ACR z pozadia, viem len, ze je to vzdy do par minut, moc dlho bezat nevydrzi.
Google o tomto mlci, skusal som aj fixovat issue priamo cez menu ACR, ale nepomohlo.
Ma s tym niekto skusenosti?

Vyjimecne, zes to ty, protoze trucuju s tim novym designem.

Ta ikona nahore je tam proto, aby Android aplikaci pri jinem pametovem pozadavku neodstrelil, bohuzel je to Android, nechtej zazraky:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nll.acr&hl=cs

Ikona ve stavovém řádku mizí, objeví se vždy až po otevření aplikace.

NLL 22. srpna 2017

Unfortunately there seems to be a bug with Android 7.1.1 that prevents call recording working reliably. Setting recording delay to 3 or more seconds seems to help but not always. This is same on all call recording apps. We are tracking this issue at https://bitbucket.org/copluk/acr/issues/1224