Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hodnota komponentů

Zdravím,

Chtěl bych vás poprosit o pomoc s ohodnocením komponentů které bych ještě mohl prodat např. bazarově, jedná se o: CPU - AMD FX 6300, MB - MSI 970 GAMING (obě jsou staré a používané pouze rok) nakonec GPU - Gigabite GTX 650Ti (ta je používána už cca 4 roky)

Děkuji moc
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Záleží kde to chceš střelit v prvé řadě s tím nechoď nikam do kamené prodejny ( bazar, výkupna) přes telefon ti můžou odkejvat druhou světovou, ale pak ti to klidně srazí i na polovinu.
Takž určitě aukro, bazoš atd.
Máš k nim ještě záruční list? Pokud jsou použivané jen rok a máš k nim doklad, dostaneš se na mnohem lepší prodejní cenu. Taky záleží na tom, zda je budeš prodávat po jednom nebo to prodáš vše složené.