Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje připojení notebooku k PC přes WI-FI, ale na jiném notebooku to jde...

Dobrý den,
rad bych vás požádal o radu ohledně mého notebooku. Když dám v nastavení zařízení a přidám svoji televizi, tak mi ji v pořádku najde, když dám sdílení obrazovky na notebooku, tak mi to napíše, ať vyberu zařízení, které mi to taky správně načte, ale bohužel na rozdíl od jiného notebooku na kterém jsem to zkoušel(byl spíše horší než lepší), tak se mi ta obrazovka načte v pořádku. Na mém notebooku to jen napíše..."příprava funkce zrcadlení obrazovky. Čekejte prosím..." a po chvilce "Připojení zařízení se nezdařilo" ... Tak bych byl moc vděčný za každou radu, trik, nazev souboru, který bych měl doinstalovat nebo cokoli, co by mi pomohlo. Děkuju za Váš čas...

A jak su tie pocitace a notebooky pripojene? Vsetky na jeden router? IP adresy maju teda potom vsetky z jedneho podrozsahu? Vidis to v prikaze ipconfig -all
Mas nejake antiviry? Skusil si ich povypionat alebo odinstalit a restart win? Vo firewalle neni nejak zablokovana vzdialena plocha?
Windows je jaky? Nemusi to byt kompatibilne, hlavne ak pouzivas neco od MS. Existuju aj ine SW na vzdialenu plochu.

Jsou připojené přes stejný router. Antivir jsem zkusil vypnout, nepomohlo. Ještě jsem přidám nějaké informace, jestli to pomůže.. Notebook: Asus K55VJ-SX069D s Win 10
televizi: sony bravia kdl-48w705c
wifi: Intel(R) Centrino(R) Wireless-N 2230
verzi 15.16.0.2

V dotaze si pisal ze pripajas notebook k PC, to "PC" je teda TV ci ako?

Ten co fungoval mal jaky windows?

Inac podla mna tam musis mat aj nainstaleny nejaky program od vyrobcu TV, a od toho to moze zavisiet.
Antivir uplne odinstaluj a restart.
Inac neviem (neviem v jakom nastaveni zarizeni davas pripojit? Kde presne?)

Takze to chces prepojit cez miracast.

Ked nepomoze odinstalenie antiviru a restart tak by som skusil este pripadne ine ovladace pre wifi kartu, nejake ktore podporuju wifi direct ci miracast, skus hladat na webe intelu apod podla chipu ale aj na webe vyrobcu ntb. Ked nepomoze nic z toho tak neviem. Potom este v TV pozerat ci tam neni nejake blokovanie/filter ze kto sa moze pripojit, prepnut ju na ten vstup.