Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ZIP 250MB + JAZ 2GB

Ahojte. Pojďte mi prosím poradit. Potřebovala bych sehnat jednu mechaniku ZIP 250MB a k ní nějaky diskety a potom jednu mechaniku JAZ 2GB a i k ní nějaky diskety. Neválí se to někomu doma? Nevíte kde by se toto dalo, pokud možno levně, sehnat? Chci to používat. Nemám to na výstavu rarit. Neptejte se mě proč to sháním. Je to takovy soukromý retro úlet. Děkuji. :))

100MB disketek jsem nedávno šest vyhazoval, volné místo dostalo přednost před nostalgií. Dodávali k tomu nějaký program na měření zdraví disketky, byl docela přesný. Jak se zdraví snížilo na polovinu, bylo to na vyhození. Mně všechny odešly ve věku nedožitých šesti let.

Na amazonu je toho dost, ceny nejsou moc přívětivé.