Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Falsh disk a harddisk se při připojení nezobrazí, přestože zazní zvuk připojení.

Zdravim. Při připojení flashdisku a harddisku přes usb se zařízení v tomto počítači vůbec nezobrazí, ani se nezobrazí nabídka, co s nimi chce člověk udělat, jestli otevřít atd.. . Zvuk při připojení proběhne. Ve Správci disků se zařízení zobrazují, ale bez písmene. Písmeno nejde přiřadit. Píše to následující:Operace se nezdařila, protože zobrazení konzoly Správa disků není aktuální. Aktualizujte zobrazení pomocí aktualizační úlohy. Pokud potíže potrvají, zavřete konzolu Správu disků a znovu ji spustěte nebo restartujte počítač. Aktualizovat nevím jak, po restartování se nic nezměnilo. Prosím o radu, jestli někdo ví, jak rozběhnout flash disk, harddisk, aby se normálně připojil k pc a šlo s nim pracovat. Děkuji

Zdravím. Však jsem psal, že se ta zařízení zobrazují ve správci disků a písmenko nejde přidělit, že to píše hlášku, kterou jsem napsal také výše ;) Jestli to tedy dělám dobře - ve správě disků kliknu pravým tlačítkem na ten disk, zobrazí se mi změnit písmenko jednotky, ne?

Ahoj. Systém souborů? Nevím, co to je, zase se v tom tak nevyznam. Počítač je ale úplně čistý, nově naformátovaný - respektive uveden do továrního nastavení. Hned po zformátování mi oba dva disky, jak flash disk, tak i harddisk na tom notebooku fungovaly. Pak jsem nainstaloval pár základních věcí jako je antivir a firewall... a najednou jsem je zase připojil a už to nešlo. Na jiném pc fungují bez problému. Tak fakt, nevim, co se během té chvilky mohlo pokazit.

Ahoj. Flash disk je a hadr je usb 3.0 a do pc to zapojuju do usb 2.0. Je to starší notebook, USB3.0 nemá. Ale jak jsem psal teďka výše, tak to ještě před chvilkou fungovalo. A to hned po zformátování počítače. Po chvilce, když jsem pak naistaloval antivir a firewall.., tak najednou se to už nepřipojilo, pouze zazněl zvuk připojení a to je vše.