Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Malware a co s tím?

Prosím o radu...Projížděl jsem PC veškerými antispywotem...po přečtení od Ad-Aware 2007 mi hlásí několikrát zadáno potíže i když to smažu......Malware...B ROWER:Firefox StartPa...To je pořád dokola po restartu..

podobně (rower) se prý kdysi jmenoval nějaký doplněk/lišta ve firefoxu, z nějakého důvodu v tom dementní adaware vidí škodlivý kód. jestli ti to k ničemu není, odinstaluj to ve správě doplňků.

nebo může jít třeba o virus/trojan, který klasický antispyware pochopitelně neumí léčit. čili zkus ještě nějaký antivir, klidně i trial verzi, a nějaký lepší antispy. nejlepší je však vědět co v pc máš a proč.